Yurtdışı Ürün Kayıtları

Farklı ülkelerin tüm gereksinimlerini karşılayabildiğimiz için gurur duyuyoruz.

Her ülke, vatandaşlarına iyi bir sağlık sistemi sunmak için, yine hastaların güvenliğini göz önünde bulundurarak kendi düzenleyici sistemlerini oluşturmak istemektedir. Hükümetler, tıbbi cihazlarla ilgili, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere erişimin sağlanması, ürünlerin güvenliği, kullanımı ve bertaraf koşulları gibi tüm unsurları ele alacak politikalar uygulamaktadır.  Bu nedenle, uygun koşullar sağlanmadığında, hastalar için yüksek riskler içeren tıbbi cihazlar, onları üreten veya ithal eden ülkeler için anahtar cihazlardır. Ülkelerin farklı ihtiyaçları olduğu açıktır. Bazen bu ihtiyaçlara, bazı farklı mevzuatlarla cevap verilmelidir.

Devletler; ürünlerini sahada takip edebilen, cihazın tüm risk analizlerini tamamlayan ve ülkelerinde ürün satmak için en yüksek kalite ve güvenlik standartlarına sahip olan şirketler istemektedir.

Gelişmiş tıbbi cihaz düzenleme sistemlerini uygulamak isteyen tüm ülkeler, teknik destek sağlamadaki rolünü pekiştiren Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından teşvik edilmektedir.

Dünya çapındaki yetkili distribütörlerimizle, birçok ülkede ürünlerimizin kayıtları yapılmıştır.