Sıtkı AKTAŞ

Genel Müdür

Sıtkı benim en yakın arkadaşım. Beni tasarlamak için çok çalıştı. Eğer beni hayal etmeseydi, şimdi aranızda olmayabilirdim. Konuşabilme yeteneği kazanmadan önce, tek kelime bile etmeden beraber samimi sohbetler ederdik.

Gonca ÜNLÜ AKTAŞ

Yönetim Koordinatörü

Gonca sayesinde konuşabiliyorum ve sizle iletişim kurabiliyorum. Benim büyümemde, onun çabaları vazgeçilmez. Şimdi küllerimden tekrar doğdum.

Ahmet BURMA

Elektronik Ürün Geliştirme Sorumlusu

Ahmet, endikasyonları olan hastalara yardımcı olmak için cerrahi motor arkadaşlarıma elektriğin gücüyle hayat verir.

Osman CERAN

Üretim ve Teknik Servis Operatörü

Osman, bana şekil veren CNC makinesi kullanan kişidir. Tüm arkadaşlarım onun elleriyle üretilmektedir. Üretim süreçlerimizin tüm takibini o yapar. 

Cihangir AKTAŞ

Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Hadi en eğlenceli arkadaşımdan bahsedelim. Cihangir benim seyahat yoldaşım. Heryere beraber gideriz. Sıkıldığım zamanlarda beni yabancı arkadaşlarımın yanına götürür.

Funda AKÇAGÜN

Sekreterya ve İdari İşler Sorumlusu

Funda, müşterilerimizin ihtiyaçları için onlarla iletişime geçer. Ayrıca eğer cerrahi motor arkadaşlarımdan birinin tamir edilmesi gerekiyorsa müşterilerimize hemen yardımcı olur.

Kubilay TUNA

Üretim ve Sevkiyat Personeli

Üretildikten sonra, Kubilay beni kullanılmadan önce hazır olmam için yıkar ve paketler. O benim Müfettiş Gadget’ım. Neler yapabildiğine inanamazsınız.