Teknik ServisACF MEDİKAL; Müşterilerine Dünyadaki en hızlı teknik servis hizmetini verir...

 

 
1 YIL ÜCRETSİZ TEKNİK SERVİS HİZMETİ
 
Çalışan bir mekanizmanın iyileştirilmesinin dünyanın en zor işi olduğunu biliyoruz.
Bu yüzden sadece cerrahi motor sistemleri üretmedik, aslında çalışan ve yaşayan bir makine ürettik. Bu yaşayan makine içerisine de kaliteyi artıran, ürünün yaşam süresini uzatan ve sizin karınızı da artıracak bir "elektronik sürücü" yerleştirdik.
 
Bu elektronik sürücüler sayesinde;
 
 • bataryalar sürücü tarafından belirlenen doluluk oranının altında çalışmaz.
 • sterilizasyon cihazının sıcaklık derecesinin kaydı tutulur.
 • tetikten hız kontrolü sağlanır.
 • cihazın kaç kez kullanıldığının analizi yapılır.
 • sterilizasyondan sonra cihaz belirli bir sıcaklık seviyesine gelene kadar cihazı çalıştırmaz.

Önüne geçemediğimiz tek şey YER ÇEKİMİ.

Bu nedenle tüm talihsizlikleri ve kullanıcı hatalarını sigortalamak için API'yı yarattık. Acf Product Insurance.

 
Kaliteli ürüne yatırım yapan iş ortaklarımızın ortak sorunu, ürünün satışı gerçekleştikten sonra profesyonel teknik servis hizmeti alamamalarıdır.
 
Ürün eğer kalite standartları doğrultusunda kullanılırsa yatırım karşılığını almaktadır. Kullanıcı hataları uzun yıllardır çözülemeyen, engellenemeyen ve yatırım planlarını alt üst eden bir olgu haline dönüşmüştür. Ayrıca hastane şartları gereği steril ortamlara girmesi gereken cerrahi motorlar ister istemez bu şartlara dayanamamakta, ne kadar kaliteli olsa da servise gitmesi engellenememektedir. Hem nakliye ücreti, hem tamir masrafları hem de uzun tamir sürelerinden ötürü iş ortaklarımız buna bağlı olarak da doktorlarımız ve hastalarımız sıkıntı çekmektedir.
 
Tüm bu olguları analiz etmemizin sonucunda bu sıkıntıya çare olacak bir sigorta geliştirdik. (Cerrahi motor sistemlerimiz çalınmalara karşı sigortalı değildir.)
 
API, cerrahi motorların 1 yıl boyunca kullanıcı hataları dahil ücretsiz teknik servis hizmeti modelidir. (Bataryalar tamir edilemediğinden garanti kapsamına girmemektedir.)
 
Satış Sonrası Hizmet
 
Acf Medikal, %100 kendi dizaynı ve kendi üretimi olan ürünlerine; satış sonrasında da kaliteli teknik servis ve tamir hizmeti sunmaktadır. Ürünlerimizin yedek parçaları stoklarımızda planlı bir şekilde organize edildiğinden, ürününüzün firmamıza ulaşmasından en geç 48 SAAT içinde sorunu giderilmiş olarak tarafınıza geri gönderilir. 
 
Acf Cerrahi motorların optimum performansının sürekliliği için, tüm motorlu araçlar ve ekipmanlarında olduğu gibi, düzenli bakımlarının yapılması ve/veya aşınmış veya hasar görmüş parçaların zamanında değiştirilmesi gerekmektedir. Düzenli bakım, beklenmedik arıza riskini en aza indirir.
 
Acf Cerrahi motorlarının uzman bir ekip tarafından geliştirilmesi ve üretilmesinden dolayı; kullanıcının ya da üçüncü bir kurumun servis hizmeti sunması mümkün değildir.
 

Ürün Parçaları:

Tüm elektronik ve mekanik ürünlerin değişimi sırasında, sadece ürünlerimize özel geliştirilmiş ve üretilen orjinal parçalar kullanılır.

Deneyimli Teknisyen Ekibimiz:

Tüm teknisyenlerimiz son teknoloji gelişimler üzerine sürekli eğitim alan; deneyimli ve kısa sürede çözüm üreten kişilerden oluşur.

Müşteri Desteği:

Tecrübeli ekibimiz, ürünün alımı, teknik servisi ve kullanımı ile ilgili etkin ve ekonomik çözümler sunar. İşin her aşamasında müşterilerine destek olur.

 

SKYPE Adresimiz:  acfteknikdestek

 

ÜRÜNÜN GERİ GÖNDERİLMESİ:

 Garanti süresi boyunca, geri gönderilecek ürünleri lütfen aşağıdaki prosedürlere uygun olarak gönderiniz:

 • Göndereceğiniz ürünü kullanım kılavuzuna uygun olarak steril ediniz.
 • Ürünü sevkiyat esnasında zarar görmeyecek şekilde ambalaj yapınız.
 • Lityum-İyon pili sevk ederken kullanım kılavuzundaki şartlara uygun olarak sevk ediniz.
 • Lityum-İyon pil  zarar görmüş ise sevk etmeden önce ACF yetkilisi ile görüşünüz.
 • Ürünü göndereceğiniz irsaliyeye, ürününüze ait LOT numarasını ve üründeki aksaklığı belirten kısa bir açıklama ekleyiniz.
 • Garanti kapsamı dışında doğabilecek her türlü tamir maliyeti, ACF Medikal tarafından onay alınmak üzere tarafınıza bildirilir.